Lubocześnica mistrzem grupy mistrzowskiej PDF Drukuj Email
niedziela, 17 lutego 2019 20:08

Lubocześnica - Buszewo 5:1 (3:0)
Lubocześnica Mistrzem Ligi Sołeckiej 2018/2019, mimo, że do zakończenia
sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka. Obydwie drużyny zagrały dobry i szybki mecz,ale dziś Lubocześnica była
bardzo skuteczna. Po dwóch asystach Szymona Piaska bramki strzelają w 4min. Bartosz Ochla i w 9min. Jakub Nowak. W 11min. Krzysztof Roj podwyższa na 3:0. W drugiej połowie gra sie zaostrzyła. Dwie żółte kartki dla Michała Światłowskiego i Buszewo przez 2min. gra w osłabieniu. Kolejne bramki dla Lubocześnicy strzelają Jakub Nowak i Przemysław Marciniak. Jedną bramkę dla Buszewa strzela Bartosz Światłowski. Buszewko - Koninek 2:1 (1:0) Wyrównany mecz i o jedna bramką skuteczniejsi piłkarze z Buszewka. Strzelcy bramek dla Buszewka:Filip Sławiński-1, Sebastian Klapczyński-1 dla Koninka: Jakub Hercog-1 Turowo - Nojewo 6:4 (3:3) W pierwszej połowie drużyny zdobywały bramki na przemian, kończąc pierwszą część spotkania wynikiem 3:3. W drugiej połowie młodzi piłkarze z Nojewa trafili tylko jeden raz do bramki przeciwnika, natomiast z Turowa byli zdecydowane skuteczniejsi. Strzelcy bramek dla Turowa:Łęcki Adrian-2, Beszterda Piotr-1, Mamrot Artur-1, Duda Damian-1, Frąckowiak Dawid-1 dla Nojewa:Kamil Wieczorek-2, Noel Bulay-2