Tabela Ligi 2018/2019

Grupa A

Drużyna
Bramki Punkty
1 Lubocześnica 15 - 1 30
2 Buszewo 11 - 5 24
3 Zamorze 5 - 10 14
4 Zajączkowo 0 - 15 10

Grupa B

Drużyna
Bramki Punkty
1 Buszewko 6 - 4 13
2 Koninek 11 - 13 11
3 Nojewo 10 - 11 7
4 Turowo 14 - 13 4

Tabela Ligi 2018/2019

Drużyna
Bramki Punkty
1 Lubocześnica 67 - 7 21
2 Buszewo 51 - 11 18
3 Zamorze 25 - 19 11
4 Zajączkowo 25 - 42 10
5 Koninek 23 - 25 10
6 Buszewko 20 - 42 7
7 Nojewo 21 - 46 4
8 Turowo 16 - 56 0

Najbliższe mecze Ligi

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 139 gości 

Statystyki

Odsłon : 3710186

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
Wiosenny turniej karate \Kyokushin w Pniewach

W sobotę w hali OSiR`u odbył się Wiosenny Turniej Karate, organizowany przez pniewski Kub Karate Kyokushin. Nasz obiekt znalazł uznanie w oczach organizatorów i być może następne spotkanie z karate w Pniewach bedzie miało większą rangę.

Więcej…
 
Udany występ pniewskiej drużyny w mistrzostwach powiatu piłce nożnej

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które rywalizowały w 2 grupach

Gr A : 
Pniewy - Obrzycko 2 : 1
Ostroróg - Obrzycko  2 : 0
Pniewy - Ostroróg 2 : 1

Gr B :
Duszniki - Wronki 0 : 1
Szamotuły - Duszniki  0 : 3
Szamotuły - Wronki  0 : 0

W walce O 3 miejsce Ostroróg pokonał Duszniki 5 : 1, a w finale reprezentacja
Gminy Pniewy uległą Wronkom 0:2.

 
Dwumecz towarzyski U-21 w futsalu Polska - Mołdawia

 
Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim-Pniewy,12.05.2013r

W minioną niedzielę w Księżych Górach w Pniewach rozegrane zostały IX Mistrzostwa wielkopolski w kolarstwie górskim - pierwsza takiej rangi impreza kolarska w naszym mieście.
Zdjęcia udostępnił Robert Kucza.

Na starcie nie zabrakło pniewian. Nazdjęciu Asia Stefaniak - zdobywczyni III miejsca w kat.młodziczek.

Bogusław Kwiatkowski - Mastersi III (50-55 lat), 5 x 4,5 km

Arkadiusz Robak

Wyniki rywalizacji

Więcej…
 
Majówka 2013 z OSiR

Wyniki rozgrywek:

W zmaganiach streetballa uczestniczyły 4 ekipy. Zwycięzcami okazła się ekipa IMPOSSIBRRU w składzie Maciej Nowak, Mateusz Liszkowski i Krzysztof Chmielewski.
1) IMPOSSIBRU (M. Nowak, M. Liszkowski, K.Chmielewski)
2) NAJMANSI (D. Major, M. Łodyga, K. Mamet)
3) SMERFY (J. Budych, B. Dziekoń, A. Bronka, A. Neweta)
4) KUZYNI (Ma. Nizio, K. Nizio, Mi. Nizio, M. Grocholewski)

W turnieju mieszanych siatkarskich czwórek do rywalizacji zgłosiły się 3 ekipy.Zwyciężyła drużyna „Najmansi”.
1. Najmansi
2. Stokrotki
3. Ładne

 
Boisko środowiskowe w Chełmnie

BOSIKO ŚRODOWISKOWE W CHEŁMNIE

1.Boisko czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 21:00
oraz dwa weekendy w miesiącu:
- soboty: 14:00 – 18:00
- niedziele: 16:00 – 20:00

2. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 boisko udostępnione
jest  Szkole  Podstawowej w Chełmnie

3. Zarządcą obiektu jest OSiR Pniewy - tel. 61 2936496.

4. Gospodarzami obiektu są:
- Piotr Kotecki
- Władysław Tonak

5. Numer kontaktowy do gospodarzy w sprawie rezerwacji boiska- 731 394 389


Regulamin boiska

 
Najlepsi 50-latkowie "+" są w Pniewach

W zakończonym w sobotę turnieju w piłce haowej 50+,dwie  drużyny Watahy,reprezentujące Pniewy okazały się najlepsz, pokonując rywali z Przeźmierowa i Szamotuł. W bezośredniej konfrontacji, lepszą okazała się ekipa Watahy I, pokonując swoich kolegów z parkietu 2:1.

Pniewy I wystapiły w składzie: Wojciech Korpik, Jan Matalewski, Andrzej Perz,, Grzegorz Kukuć, Paweł Kasprowicz,  Piotr Michalak, Zbigniew Sus

Wyniki wszystkich spotkań i klasyfikacja:

 

Szamotuły - Przeźmierowo   0 - 0
Pniewy I  -  Pniewy II         2 - 1
Szamotuły - Pniewy I          1 - 9
Pniewy II  -  Przeźmierowo   2 -2
Pniewy I - Przeźmierowo      1 - 1
Szamotuły - Pniewy II          0 - 3

1m.  Pniewy I            7 pkt.     12 : 3

2m.  Pniewy II            4 pkt.     6 : 4

3m. Przeźmierowo       3 pkt.     3 : 3

4m. Szamotuły             1 pkt.    1 : 12

 

 
VIII Edycja PALF przeszła do historii

W niedzielę zakończonono oficjalnie rozgrywki Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2012/2013.
W meczu zakończenia wystąpili wicemistrzowie Polski w futsalu U-18, którzy w pierwszej połowie pokonali mistrzów PALF- Red Dragons Pniewy 3:0, w drugiej ulegli reprezentacji ligi 1:3.
Bramki dla gospodarzy strzelali: Norbert Szymczak,Adrian Skrzypek, Krzysztof Galas.Jedyną bramkę dla UKS Cityzen Poznań zdobył Krzysztof Chudzński.
Po meczu nastąpiła ceremonia wręczenia nagród uczestnikom z udziałem burmistrza Gminy Pniewy.
W sezonie 2012/2013 tytuł najlepszego strzelca wywalczyli - Adrian Skrzypek (Turbo) i Krzysztof Galas (Banici).
Nagrodę Fair Play otrzymała Karolina Janczak ( po ostatniej kolejce organizator nie przyznał nagrody Fair Play drużynie).

Wyniki ostatniej kolejki:
Banici-De Luxe 8:4(2:1)
Koagra-Henr Elektronarzędzia 3:4(3:3)
Man Związek Zawodowy - Młoda Wataha 5:11 (2:3)
No Name-Turbodymomeni 4:10(0:2)
Osiedle Benefit - Restauracja Zacisze 4:0 (2:0)
Postęp-Red Dragons Jr 2:4 (1:1)



W przypadku drużyn,które zdobyły taką samą ilość punktów, decyduje bilans spotkań w obu meczach.
W przypadku Restauracji Zacisze i Postępu, lepszy okazał się Postęp (5:5 i 4:5), a w przypadku Man Związek Zawodowy i De Luxe - lepsi byli Związkowcy (3:2 i 6:2).

Aktualna tabela PALF

Wyniki rundy rewanżowej

Wyniki I rundy

Więcej…
 
Otwarty turniej tenisa stołowego

WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO:


Więcej…
 
Ostatnia kolejka PALF w sezonie 2012/2013

Wyniki ostatniej kolejki PALF:

Banici-De Luxe 8:4(2:1)
Koagra-Henr Elektronarzędzia 3:4(3:3)
Man Związek Zawodowy - Młoda Wataha 5:11 (2:3)
No Name-Turbodymomeni 4:10(0:2)
Osiedle Benefit - Restauracja Zacisze 4:0 (2:0)
Postęp-Red Dragons Jr 2:4(1:1)

W przypadku drużyn,które zdobyły taką samą ilość punktów, decyduje bilans spotkań w obu meczach.
W przypadku Restauracji Zacisze i Postępu, lepszy okazał się Postęp (5:5 i 4:5), a w przypadku Man Związek Zawodowy i De Luxe - lepsi byli Związkowcy (3:2 i 6:2).

Oficjalne zakończenie VIII Edycji PALF nastrąpi 14.04.2013r (niedziela), o godz. 14.00.
Zwyciężcy ligi w pierwszej połowie zmierzą się z City Zen Poznań, a w drugiej odsłonie zagra reprezentacja ligi.
W związku z powyższym proszę o wytypowanie w najbliższy piątek max po 2 zawodników z każdej drużyny.

 

Aktualna tabela PALF

Wyniki rundy rewanżowej

Wyniki I rundy

 


Strona 44 z 46

you are here: Home