Tabela Ligi 2017/2018

Drużyna
Bramki Punkty
1 Buszewo 131 - 25 52
2 Lubocześnica 130 - 35 49
3 Koninek I 137 - 46 47
4 Zajączkowo 99 - 66 39
5 Zamorze 112 - 50 37
6 Chełmno 72 - 66 30
7 Koninek II 58 - 71 24
8 Konin 65 - 133 15
9 Dębina 30 - 107 9
10 Turowo 48 - 137 8
11 Nojewo 44 - 190 7

Najbliższe mecze Ligi

 

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyki

Odsłon : 2898100

Logowanie

REGISTER

*
*
*
*
*
Fields marked with an asterisk (*) are required.
Zwycięstwo Buszewa w GP Sołectw na Orliku

W zakończonym w niedziele GP sołectw na Orliku, pierwsze miejsce wywalczyło Buszewo z kompletem punktów,drugie Turowo, trzecie Buszewko, czwarte Chełmno, piąte Chełminko.

Więcej…
 
Pierwszy turniej z cyklu grand prix w siatkówce plażowej dla pary z Drezdenka i Lubasza

W zakończonym w minoną niedzielę pierwszym turnieju z cyklu GP w siatkówce plażowej, najlepszą okazała się para Patryk Piechowski i Krystian Jarosz - Anty-Kurki (Drezdenkko,Lubasz).
Występujący już w pniewskich Łazienkach Łukasz Klapczyński i Bartosz Nowak - Kwilcz (Kwilcz,Sieraków) zajęli drugie miejsce.
Trzecie miejsce na podium przypadło Chłopakom z Ibizy - Szymonowi Kubisiowi i Dorianowi Jaroszowi (Lubasz).
W pierwsyzm turnieju wzstartowao 13 par.
Najlepsza para z Pniew-Marcin Grocholewski i Maciej Przekop (Nazwa nie gra roli), uplasowali się tuż za podium na czwartym miejscu.

 

Więcej…
 
III Miting Lekkoatletyczny na Orliku

W piątek 14.06.2013r pniewski Orlik był areną zmagań młodych lekkoatletów ze szkół podstawowych.
Na starcie zjawiły się zawodniczki i zawodnicy z Chełmna, Nojewa, Pniew i gościnnie z Posadowa.
Młodzi adepci królowej sportu starowali w biegach na 60m,300m,600m,1000m, w konkurencjach technicznych- w koku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Zwieńczeniem rywalizacji były sztafety 4x100m.

 

 

Więcej…
 
Grand prix w siatkówce plażowej Łazienki-2013

Regulamin / zgłoszenie drużyn / zgoda rodziców

 

 

 
Dni Pniew

 
III miejsce Pniew w letniej spartakiadzie gmin powiatu szamotulskiego

W niedzielę, 26.05.2013r. w Szamotułach, reprezentacje gmin powiatu szamotulskiego rywalizowały w Spartakiadzie Letniej zaliczanej do współzawodnictwa sportowo-turystycznego. Drużyna z naszej gminy reprezentowana była przez:

Katarzynę, Piotra i Miłosza Szymkowiaków - wielobój rodzinny;

Krzysztofa Dudziaka i Bogusława Kwiatkowskiego - trójbój dla władz samorządowych;

Daniela Malickiego, Igora Zarębskiego - przenoszenie partnera;

Annę Chojan i Macieja Nawrota - skok w dal;

Marka Kurka i Mariusza Mańczaka - podnoszenie ciężarka 17,5kg;

Zbigniewa Malinowskiego - rzut lotką i beretem;

Mateusza Grudzińskiego - strzał na bramkę i tor przeszkód;

Cezary Malinowski - rowerowy tor przeszkód i biegowy tor przeszkód;

Jakuba Malinowskiego - strzelanie z wiatrówki i rzuty przedmiotami do celu;

Patryka Gałczyka - rowerowy tor przeszkód i strzelanie z wiatrówki.

 

 

 
Wiosenny turniej karate \Kyokushin w Pniewach

W sobotę w hali OSiR`u odbył się Wiosenny Turniej Karate, organizowany przez pniewski Kub Karate Kyokushin. Nasz obiekt znalazł uznanie w oczach organizatorów i być może następne spotkanie z karate w Pniewach bedzie miało większą rangę.

Więcej…
 
Udany występ pniewskiej drużyny w mistrzostwach powiatu piłce nożnej

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które rywalizowały w 2 grupach

Gr A : 
Pniewy - Obrzycko 2 : 1
Ostroróg - Obrzycko  2 : 0
Pniewy - Ostroróg 2 : 1

Gr B :
Duszniki - Wronki 0 : 1
Szamotuły - Duszniki  0 : 3
Szamotuły - Wronki  0 : 0

W walce O 3 miejsce Ostroróg pokonał Duszniki 5 : 1, a w finale reprezentacja
Gminy Pniewy uległą Wronkom 0:2.

 
Dwumecz towarzyski U-21 w futsalu Polska - Mołdawia

 
Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim-Pniewy,12.05.2013r

W minioną niedzielę w Księżych Górach w Pniewach rozegrane zostały IX Mistrzostwa wielkopolski w kolarstwie górskim - pierwsza takiej rangi impreza kolarska w naszym mieście.
Zdjęcia udostępnił Robert Kucza.

Na starcie nie zabrakło pniewian. Nazdjęciu Asia Stefaniak - zdobywczyni III miejsca w kat.młodziczek.

Bogusław Kwiatkowski - Mastersi III (50-55 lat), 5 x 4,5 km

Arkadiusz Robak

Wyniki rywalizacji

Więcej…
 


Strona 36 z 38

you are here: Home